22 / 12 / 2020

24 grudnia 2020 r. firma Profi-Parkiet będzie zamknięta.

ŚwiecaSzanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w czwartek 24 grudnia 2020 r. firma Profi-Parkiet będzie zamknięta.

W dniach 28 – 31 grudnia 2020 r. pracujemy normalnie z tym, że ostatnim dniem, w którym będą realizowane zamówienia wysyłkowe, będzie środa 30.12.2020 r.

W dniach 4 – 8 stycznia 2021 r. będziemy przeprowadzać inwentaryzację magazynu. W tym okresie wstrzymana będzie sprzedaż oraz wszelkiego rodzaju wysyłki. Realizację złożonych w tym czasie zamówień rozpoczniemy w dniu 11 stycznia 2021.

Bardzo prosimy o uwzględnienie powyższych informacji w swoich planach zakupowych.

Święta

Dobry Cykliniarz
02 / 12 / 2017

Dobry Cykliniarz

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze stroną dobry cykliniarz

Znajdą tam Państwo bardzo cenne informacje na temat wykonawców i chemii parkieciarskiej.

Znajdują się tutaj też artykuły i porady dotyczące cyklinowania oraz kontakty do cykliniarzy z Waszego rejonu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

dobrycykliniarz.pl

Kim jesteśmy, co robimy…

Jesteśmy firmą rodzinną, od 25 lat świadczącą usługi związane z układaniem i uszlachetnianiem podłóg drewnianych. Z pasją i zaangażowaniem wspieramy firmy parkieciarskie oferując niemal wszystkie gatunki drewna, a także najnowszej generacji produkty do jego montażu i wykończenia. Tajemnicą naszego sukcesu jest przede wszystkim szybkość podejmowania decyzji, rodzinna atmosfera i wzajemne wspieranie się wszystkich działów, a naszym priorytetem zadowolenie Wykonawcy oraz Klienta końcowego. Przychodząc do każdego z naszych punktów sprzedaży możecie być Państwo pewni, że zostaniecie obsłużeni z największą starannością, a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby zakupiona przez Państwa podłoga przez długie lata podkreślała piękno i charakter danego wnętrza.

O nas